Najlepsze promocje i bonusy bukmacherskie

Betclic bonus 100 PLNbiorę! bet365 bonus 200 PLNbiorę!
Cashack 123 PLNbiorę! Zakład bez ryzyka 111 PLNbiorę!
Bonus 350 PLNbiorę! Freebet 200 PLNbiorę!
Bonus 100 PLNbiorę! Freebet 25 EURbiorę!
Bonus 20 EURObiorę! Cashback 100 PLNbiorę!

Zakłady na wybory parlamentarne w 2011 roku

PO ma, podobnie jak przed weekendem, 31%, a PiS – 21% (o punkt procentowy mniej). Sondaż potwierdził mocne poparcie dla Ruchu Palikota (8%), który już drugi raz w badaniu przeskoczył zarówno SLD, jak i PSL (po 6%).

Symulacja podziału mandatów pokazuje, że PO wraz z PSL miałyby bezpieczną większość w przyszłym Sejmie (241 mandatów). Trzecim co do wielkości klubem byłby natomiast Ruch Palikota z 43 posłami.

Gdy chodzi o stawianie pieniędzy na zakłady bukmacherskie wybory, różnice między ugrupowaniami politycznymi są minimalne i w znacznym stopniu odbiegają od wyników podawanych w sondażach przez ośrodki badania opinii publicznej

Choć sondaże pokazują, że poparcie dla Ruchu Palikota zrównuje się już z poparciem dla SLD, bukmacherzy nie mają wątpliwości, że Ruch Palikota zdobędzie mniej głosów niż SLD, pisze „Metro”.

Myślę,że frekwencja będzie w ok.40-45% max. 4 lata temu była większa nadzieja wśród ludzi że jak wybiorą PO to będzie lepiej niż za PIS-u.Zwłaszcza wśród młodszych wyborców,którzy nabili frekwencję-moi znajomi nawet za granicą głosowali. A dziś mało kto wierzy że wybory coś zmienią na lepsze,każdy obywatel dba tylko o swój portfel a prosiaczki przy korycie przecież się nie zmienią.

PSL ma swój stały elektorat, im właściwie kampania wyborcza nie jest potrzebna – kto ma na nich zagłosować ten zagłosuje, i ani wyborców nie zyskają ani nie stracą w wyniku kampanii. Myślę, że uzbierają ~ 8% głosów.

Natomiast Palikot po zadyszce jaką złapał po utworzeniu swojego Ruchu, ostatnimi czasy zyskuje, zdecydowanie jest na fali, teraz kwestią nie jest już tak bardzo czy wejdzie do sejmu tylko ilu posłów zdoła tam wprowadzić. Na Ruch Poparcia Palikota zrobiła się swego rodzaju moda, jego postulaty zaspokajają rzeszę ludzi o lewicowych poglądach, szczególnie jeśli chodzi o kwestię obyczajowości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Obstawianie zakładów bukmacherskich, gra w pokera oraz w gry kasynowe jest możliwa jedynie z lokalizacji, których regulacje prawne na to pozwalają. Pamiętaj o odpowiedzialnym hazardzie i zarządzaniu pieniędzmi.