Najlepsze promocje i bonusy bukmacherskie

Betclic bonus 100 PLNbiorę! bet365 bonus 200 PLNbiorę!
Cashack 123 PLNbiorę! Zakład bez ryzyka 111 PLNbiorę!
Bonus 350 PLNbiorę! Freebet 200 PLNbiorę!
Bonus 100 PLNbiorę! Freebet 25 EURbiorę!
Bonus 20 EURObiorę! Cashback 100 PLNbiorę!

Zakłady bukmacherskie online

Jeśli czytasz ten artykuł to najprawdopodobniej zdecydowałeś się na grę w jednej z internetowych firm, która świadczy usługi bukmacherskie. Znakomity krok! Dlaczego zakłady bukmacherskie w Internecie stają się ostatnio tak bardzo popularne?

Pierwszą i prawdopodobnie największą zaletę tego typu działalności jest to, że możemy obstawić zakład bez wychodzenia z domu. Wystarczy nam jedynie komputer i połączenie z Internetem. W zaledwie kilka chwil dostajemy się na stronie, przeprowadzamy rejestrację i już po chwili możemy obstawić nasz pierwsze zakład. Internetowi bukmacherzy dają także masę dodatkowych korzyści w porównaniu do zwykłego bukmachera naziemnego.

Dzięki takim firmom jak Unibet czy Gamebookers możemy także dodatkowo zyskać. Podczas rejestracji zostajemy obdarzeni darmową kasą, którą możemy wykorzystać na zakłady. W chwili obecnej praktycznie każda firma bukmacherska oferuje swoim użytkownikom bonus powitalny – niektórzy bukmacherzy proponują nawet 400zł! Jedyne co musimy zrobić to wpłacić pieniądze i dokonać obrotu, poprzez postawienie odpowiedniej kwoty na zakłady. Musimy przy tym bardzo dokładnie zapoznać się z regulaminem danej promocji, gdyż na pewno każda firma nie będzie łaskawie rozdawała nam pieniędzy zupełnie za darmo. Wymagania otrzymania bonusa nie są jednak trudne i każdy z graczy powinien je bez problemu spełnić.

Co w zakładach online jest jeszcze tak atrakcyjnego? Ano na pewno to, że nie obarczone są podatkiem! Tak, w każdym bukmacherze naziemnym pobierany jest podatek, który najprościej mówiąc zabiera nam pieniądze, które możemy przeznaczyć na grę. W przypadku internetowych zakładów nie ma takiej kwestii – firmy bukmacherskie posiadają bowiem swoje siedziby w tzw. rajach podatkowych, dzięki czemu od naszych stawek i wygranych nikt nie pobiera absolutnie żadnych pieniędzy.

Zakłady bukmacherskie w Internecie zyskują coraz większą popularność. Nowi bukmacherzy powstają na rynku jak grzyby po deszczu. Tylko od nas zależy, którego bukmachera wybrać. Wybór na początku może nie być łatwy. W gąszczu firm musimy znaleźć tę markę, która spełni nasze oczekiwania i będzie posiadała np. najbardziej korzystny dla nas bonus startowy. W kolejnych artykułach zaprezentujemy Wam kryteria wyboru bukmachera. Jeśli jesteś początkującym graczem powinieneś zainteresować się tymi tekstami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Obstawianie zakładów bukmacherskich, gra w pokera oraz w gry kasynowe jest możliwa jedynie z lokalizacji, których regulacje prawne na to pozwalają. Pamiętaj o odpowiedzialnym hazardzie i zarządzaniu pieniędzmi.