Najlepsze promocje i bonusy bukmacherskie

Betclic bonus 100 PLNbiorę! bet365 bonus 200 PLNbiorę!
Cashack 123 PLNbiorę! Zakład bez ryzyka 111 PLNbiorę!
Bonus 350 PLNbiorę! Freebet 200 PLNbiorę!
Bonus 100 PLNbiorę! Freebet 25 EURbiorę!
Bonus 20 EURObiorę! Cashback 100 PLNbiorę!

Wybór bukmachera

Każdy z graczy, prędzej czy później, zmierzy się z wyborem firmy bukmacherskiej, która będzie dla niego przysłowiowym ‘drugim domem’. Na rynku w chwili pisania tego tekstu mamy kilkuset bukmacherów internetowych i sami musimy wybrać tego najlepszego, najbardziej nam pasującego.

Jakimi kryteriami powinien kierować się gracz podczas doboru odpowiedniej dla siebie firmy bukmacherskiej? Oto kilka naszych tipów.

Bonus powitalny

W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi wybiera bukmachera właśnie pod tym kątem. Gra w takiej firmie opiera się zazwyczaj na wpłacie pieniędzy, wykonaniu obrotu, który jest wymagany i wypłacie. Trudno się dziwić takim ludziom – bukmacherzy dają kilkuset złotowe bonusy, które łatwo zgarnąć. Jeśli jesteś bonus hunterem powinieneś zastanowić się nad tego typu działalnością. Szukaj jedynie bukmacherów, którzy oferują wysokie bonusy powitalne i są wypłacalni.

Dobór zdarzeń

Na rynku hazardowym powstaje cały czas nowe towarzystwo. Mało jednak który bukmacher jest konkretnie ukierunkowany pod konkretne sporty. Nie wszyscy bukmacherzy także posiadają ofertę, która w jakim stopniu może pokrywać się z Twoimi zainteresowaniami. Jeśli jesteś już doświadczonym graczem to powinieneś wybierać firmy bukmacherskie, które posiadają odpowiednie zaplecze pod względem dziedzin sportowych. Jeśli interesujesz się np. sportami amerykańskimi to odpowiednimi dla Ciebie firmami będą na pewno takie, które posiadają bardzo bogatą ofertę kursową właśnie z tej dziedziny. Musisz pamiętać przy tym także o bezpieczeństwie oraz wypłacalności danego bukmachera. Jest to nieodzowna część doboru odpowiedniej firmy.

Kursy

Kurs jak kurs, powie nie jeden z graczy. Wystarczy jednak zaopatrzeć się w najprostszą porównywarkę kursową (dostępne w internecie – odpowiednie strony) i łatwo zauważymy, że kursy w kilkudziesięciu firmach na dane zdarzenie są drastycznie różne. Wiąże się to z marżami, jakie posiadają niektóre firmy. Naturalnym będzie w takim przypadku dobór bukmachera, który posiada najwyższe kursy – matematyki tutaj nie ma żadnej. Jeśli stawiamy niższy kurs – wygrywamy mniej. Pamiętajmy o tym.

Każdy z graczy może ustalić sobie także kilka zasad własnych, którymi będzie się kierował podczas wyboru bukmachera. Najważniejsze aby dążyć do tego, co sobie założyliśmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Obstawianie zakładów bukmacherskich, gra w pokera oraz w gry kasynowe jest możliwa jedynie z lokalizacji, których regulacje prawne na to pozwalają. Pamiętaj o odpowiedzialnym hazardzie i zarządzaniu pieniędzmi.