Najlepsze promocje i bonusy bukmacherskie

Betclic bonus 100 PLNbiorę! bet365 bonus 200 PLNbiorę!
Cashack 123 PLNbiorę! Zakład bez ryzyka 111 PLNbiorę!
Bonus 350 PLNbiorę! Freebet 200 PLNbiorę!
Bonus 100 PLNbiorę! Freebet 25 EURbiorę!
Bonus 20 EURObiorę! Cashback 100 PLNbiorę!

Wpłaty i wypłaty do bukmachera

Po otwarciu konta gracza nadchodzi czas na dokonanie pierwszej wpłaty pieniężnej (depozyt). Bukmacherzy postarali się, aby proces wpłaty pieniędzy na konto gracza był możliwie jak najprostszy niezależnie od metody jaką wybierzemy. Metod dokonania wpłaty jest duża ilość zaczynając od standardowego przelewu bankowego a kończąc na portfelach internetowych czy też kartach przedpłaconych.

Proces wpłaty zaczyna się od wyboru metody płatności, następnie wybieramy bądź wpisujemy kwotę, którą chcemy wpłacić a potem już proces różni się w zależności od wybranej metody. W przypadku jakichkolwiek problemów z dokonaniem depozytu, warto skontaktować się z obsługą techniczną (support) bukmachera. Dokładne informacje na temat poszczególnych kanałów płatności można również przeczytać na naszej stronie.

Na co zwrócić uwagę przy dokonywaniu wpłaty?

Podczas wyboru metody płatności zwróć uwagę na minimalną i maksymalną kwotę jaką możesz wpłacić daną metodą, czas trwania transakcji oraz ewentualną opłatę za dokonanie transakcji.

Minimum wpłaty zazwyczaj jest niskie, ale może się tak zdarzyć, że będzie wynosiło 50PLN lub więcej, więc trzeba się odpowiednio przygotować, aby nie okazało się, że mamy przygotowaną za niską kwotę. Co do maksimum wpłaty wynosi ono zazwyczaj kilkadziesiąt lub kilkaset tysięcy złotych, ale w przypadku kart/bonów Ukash i PaysafeCard maksymalna wpłata tą metodą wynosi zaledwie 1000 lub 2000PLN.

Czas trwania transakcji jest natychmiastowy w przypadku większości metod płatności jednak przy wpłacie zwykłym przelewem lub czekiem oczekiwanie na ukazanie się pieniędzy na koncie może trwać od 2 do 28 dni roboczych. Jeśli jesteś zdecydowany na przelew bankowy sprawdź czy jest możliwość szybkiego przelewu za pomocą metody Przelewy24.

Większość bukmacherów ma podpisane umowy z firmami za pomocą których możemy dokonać wpłaty, dlatego też najczęściej nie ma żadnych opłat za dokonywane transakcje, zdarza się jednak, że takie opłaty występują przy niektórych metodach wpłaty, więc warto mieć to na oku i w razie czego dokonać wpłaty inną metodą.

Dobrze przemyśl wybór metody jaką dokonasz wpłaty, ponieważ często bukmacherzy zezwalają na wypłatę tylko tą samą metodą, którą została dokonana wpłata. Jest to dodatkowe zabezpieczenie przed wypłaceniem pieniędzy przez nieupoważnioną osobę.

Wypłata pieniędzy z bukmachera

Po udanym okresie obstawiania zakładów sportowych nadchodzi czas wypłaty pieniędzy. Zbieranie plonów po udanej grze to na pewno jeden z najmilszych momentów dla każdego typera zakładów sportowych. Jednak, aby wypłata przebiegła bezproblemowo i przyjemnie należy sprawdzić kilka informacji.

Po pierwsze należy sprawdzić jaką metodą została dokonana wpłata, ponieważ najprawdopodobniej bukmacher zezwoli na wypłatę tylko tą samą metodą, co dodatkowo zapobiega przed wypłatą przez nieupoważnionego osobnika.

Po drugie bukmacherzy zazwyczaj mają ustalone minimalną kwotę, której wypłatę można zlecić, więc warto sprawdzić czy aby na pewno spełniamy ten warunek. Minimum wypłaty waha się od 0 do nawet 120PLN. Minimum wypłaty możesz sprawdzić w naszych opisach bukmacherów.

Weryfikacja tożsamości

Wielu początkujących typerów w ogóle nie zdaje sobie z tego sprawy, ale przed dokonaniem pierwszej wypłaty bukmacherzy internetowi często proszą o skany lub zdjęcia naszych dokumentów w celu potwierdzenia naszej tożsamości. Proces ten jest przeprowadzany jako zabezpieczenie dla bukmacherów przed nieuczciwymi graczami, którzy mogą zarejestrować się na fałszywe lub nie swoje dane po to, aby przykładowo zgarnąć bonusowe pieniądze więcej niż jeden raz. Bukmacherzy najczęściej proszą o skan dokumentu ze zdjęciem (dówód osobisty, prawo jazdy lub paszport) i rachunku potwierdzającego adres zamieszkania (np. rachunek za prąd, za internet, za telefon itp.). Młodzi typerzy, którzy już są pełnoletni, ale nie opuścili jeszcze domu rodzinnego często nie płacą żadnych rachunków, więc muszą skontaktować się z supportem i poprosić o możliwość przesłania jakiegoś innego dokumentu (np. list na adres zamieszkania lub odpis aktu urodzenia). Ze względu na to, że weryfikacja może trochę potrwać zalecam już po rejestracji spytać support o weryfikację tożsamości i przesłać stosowne dokumenty.

Wypłata przelewem na konto bankowe

Najczęściej stosowaną metodą wypłaty przez początkujących typerów jest przelew bankowy. Oto dane, które są lub mogą być potrzebne do wypłaty tą metodą:

Imię i nazwisko posiadacza konta bankowego (np. Jan Kowalski)
Nazwa banku (np. Millenium bank)
Adres banku/oddziału (np. 90-368 Łódź al.Piłsudskiego 3 dla mBank)
Numer konta – (np. 47114020040000210242863141)
IBAN – (np. PL47114020040000210242863141) – IBAN różni się od numeru konta kodem kraju, który wstawia się przed numerem konta (PL dla Polski).
SWIFT – (np. BREXPLPWMBK dla mBank)
Kod banku/Sort Code – (np. 11402004 dla mBank) – Cyfry od trzeciej do ósmej w numerze konta bankowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Obstawianie zakładów bukmacherskich, gra w pokera oraz w gry kasynowe jest możliwa jedynie z lokalizacji, których regulacje prawne na to pozwalają. Pamiętaj o odpowiedzialnym hazardzie i zarządzaniu pieniędzmi.