Najlepsze promocje i bonusy bukmacherskie

Betclic bonus 100 PLNbiorę! bet365 bonus 200 PLNbiorę!
Cashack 123 PLNbiorę! Zakład bez ryzyka 111 PLNbiorę!
Bonus 350 PLNbiorę! Freebet 200 PLNbiorę!
Bonus 100 PLNbiorę! Freebet 25 EURbiorę!
Bonus 20 EURObiorę! Cashback 100 PLNbiorę!

Typy graczy pokerowych

Przystępując do rozgrywki pokerowej musimy wiedzieć, że wielu graczy posiada inne usposobienie do gry aniżeli my sami.

Gracz agresywny/pasywny. Gracz pasywny, jak sama nazwa wskazuje to tzw. ‘gracz nie wychylający się’. Osoby takie grają zazwyczaj tylko wtedy, kiedy posiadają bardzo silną rękę. Nigdy nie ryzykują niepotrzebnie gdyż pieniądz stanowi dla nich dużą wartość i zdają sobie sprawę, że ich siła ręki w danym momencie jest niewystarczająca do wygrania danego rozdania. Gracz agresywny to przeciwieństwo gracza pasywnego. Nie twierdzimy tutaj, że gracz agresywny gra praktycznie każdą rękę i bez przerwy podbija. Gracz agresywny to osoba, która potrafi wyczuć przeciwnika i w odpowiednim momencie zaatakować rywala taką stawką, po okazaniu której ten spasuje swoje karty.

Loose Passive – mam nadzieję, że nie jesteś gracze tego typu. Osoba taka sprawdza praktycznie wszystko co jest możliwe. Sprawdzenia odbywają się jedynie w celu zobaczenia kolejnych kart. Jeżeli taka osoba dostanie natomiast bardzo mocne karty nie potrafi się odpowiednio zachować i nie umie odpowiednio podbijać.

Tight Passive – tego rodzaju gracz to osoba czekająca na dobrą kartę. Osoba taka nie marnuje także i nie stawia dużej części dostępnych dla siebie pieniędzy. Gracz typu Tight Passive posiada jednak podobną wadę do Loose Passive – w przypadku otrzymania dobrej ręki gra zbyt mało agresywnie.

Loose agessive – jest to prawdopodobnie jeden z najtrudniejszych przeciwników jakich spotkamy na naszej drodze przy stołach pokerowych. Loose Agressive to graczy bardzo nieprzewidywalny, operujący dużymi kwotami pieniędzmi. W pierwszej chwili możemy pomyśleć, że jest to ktoś nieokrzesany. W rzeczywistości jednak jest to bardzo dobry gracz, który potrafi wyczuć słabą rękę przeciwnika.

Tight Agressive – styl gry, który powinien charakteryzować każdego gracza. Gracz tego typu to osoba, która bardzo starannie dobiera karty. Jeżeli posiada choćby jedną mocną kartę stara się zaistnieć przy stole odpowiednio podbijając.

Również i Ty powinieneś zastanowić się jakim graczem jesteś lub do jakiego typu gracza chcesz dążyć. Poker to gra, której uczymy się całe życie i na pewno nie pojmiesz tajników pokera w przeciągu kilku godzin nauki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Obstawianie zakładów bukmacherskich, gra w pokera oraz w gry kasynowe jest możliwa jedynie z lokalizacji, których regulacje prawne na to pozwalają. Pamiętaj o odpowiedzialnym hazardzie i zarządzaniu pieniędzmi.