Najlepsze promocje i bonusy bukmacherskie

Betclic bonus 100 PLNbiorę! bet365 bonus 200 PLNbiorę!
Cashack 123 PLNbiorę! Zakład bez ryzyka 111 PLNbiorę!
Bonus 350 PLNbiorę! Freebet 200 PLNbiorę!
Bonus 100 PLNbiorę! Freebet 25 EURbiorę!
Bonus 20 EURObiorę! Cashback 100 PLNbiorę!

Systemy bukmacherskie

Rodzaje gier Systemowych

Bardzo często zdarza się nam, że kupon nie siadł nam przez jeden mecz. Nie tylko nam się tak zdarza. Dlatego przedstawiam grę systemową i jej rodzaje. Jest bardzo dużo rodzajów gier systemowych. Ja przedstawię kilka najczęściej stosowanych przez typujących. Gra systemowa – jest to gra, w której nie trzeba wytypować wszystkich spotkań poprawnie, by wygrać pieniądze. Często takie systemy, które udostępnia nam bukmacher oszczędzają nam czas, bo sami gdybyśmy chcieli rozpisać zdarzenia zapewne szybko byśmy się zniechęcili do grania systemów blokowych.

Przedstawiam kilka systemów:

1. Pierwszym systemem jest system 2 z 3. System dzieli się na trzy grupy – A, B i C. W każdej grupie podajemy nasze typy. Jeżeli wszystkie spotkania, które wytypowaliśmy w obojętnie jakich dwóch grupach wejdą to wygrywamy. Oczywiście ile wygramy to zależy jaki kurs mieliśmy w obu grupach oraz od stawki. Nasza stawka dzieli się na 3 równe części – każda część przypada na jedną grupę. Jeżeli trafimy wszystkie mecze we wszystkich grupach to nasza wygrana będzie oczywiście większa.

2. Kolejnym systemem jest system 2 z 4. System ten dzieli się na cztery grupy. Aby wygrać jakiekolwiek pieniądze wszystkie spotkania w obojętnie jakich dwóch grupach muszą być wytypowane poprawnie. Oczywiście im więcej grup trafimy tym większa będzie nasza wygrana.

3. Następnym systemem, który przedstawię to system 3 z 4. Ten system dzieli się na cztery grupy. Aby wygrać jakiekolwiek pieniądze spotkania w obojętnie jakich trzech grupach muszą być wytypowane poprawnie. Jeżeli trafimy wszystkie cztery grupy to nasza wygrana będzie większa. Myślę, że opisane przeze mnie systemy gier pomogą wam w ogrywaniu bukmacherów. Szczególnie wtedy kiedy na początku skorzystamy z jakiś promocji bukmacherskich.  Jest więcej systemów, ale każdy z nich polega na trafieniu danej ilości grup. Ile grup trzeba trafić informuje nas pierwsza liczba. Druga informuje nas ile jest grup.

Progresja – informacje ogólne

Progresja jest systemem bukmacherskim, który polega na stopniowym wzroście stawki aż do momentu, gdy wytypujemy poprawnie spotkanie. Tego systemu używamy najczęściej, kiedy gramy na remis jakiejś drużyny. Proszę spojrzeć na przykład: Tym systemem gramy na typ, którego kurs jest wyższy niż 3,00. Po każdym stopniu mnożymy naszą stawkę razy dwa.

  1. stopień – 1 zł (stawka na zakład) – zakład przegrany
  2. stopień – 2 zł – zakład przegrany
  3. stopień – 4 zł – zakład przegrany
  4. stopień – 8 zł – zakład przegrany
  5. stopień – 16zł – zakład wygrany Wygrana: 16zł * 3,00 = 48zł

Włożone pieniądze: 1+2+4+8+16=31 zł Nasz zysk:48-31=17zł Na tym przykładzie nasza skuteczność typów wyniosła 20%, a pomimo to osiągnęliśmy spory zysk. Dużą zaletą tego systemu jest fakt, iż nie trzeba mieć dużej skuteczności typów, zaś wadą jest fakt, iż jest duże ryzyko w stawianiu opierając się na tym systemie.

Jeżeli chcemy stosować progresję, to należy mieć dużo pieniędzy na koncie. Oczywiście na moim przykładzie kurs wyniósł równo 3,00. Większość typów na remis ma kurs około 3,30, a więc stawiając taki typ nasz zysk byłby trochę większy. Jest to dobry sposób na zarobek pieniędzy u bukmachera. Oczywiście różnie w bukmacherce bywa i najlepiej przeczytać jakieś porady czym są zakłady bukmacherskie, dlatego bardzo ważne jest, by mieć szczęście.

System Piętnastka

System piętnastka jest systemem, w którym gramy kupony AKO. Aby odnosić zyski kurs musi się mieścić w granicach 2,00-2,25. No oczywiście może być wyższy, ale trzeba pamiętać o rozwadze. Zachłanność może tutaj prowadzić do porażki. Chodzi tutaj o to, że na każdym etapie, a system składa się z 15 etapów, gramy jeden kupon, zaczynając np. od stawki 2 zł. W system wliczone jest ryzyko przegranej. Nawet jeśli na którymś z etapów nam się nie powiedzie to mamy pewien zapas z poprzedniego etapu. Jeśli wpadka przytrafi się dwa razy z rzędu to należy się cofnąć do etapu z mniejszą stawką, gdzie można również pomylić się tylko raz. Ale teoria teorią, wszystko najlepiej widoczne jest na przykładzie.

Przyjmijmy, że każdy kupon AKO jest z kursem 2,00 i zaczynamy od stawki 2 zł. W takiej sytuacji, nawet jeśli przy każdym etapie pomylimy się raz ale mimo to dobrniemy do końca systemu to i tak odniesiemy zysk min. 514 zł.

Teraz zobaczmy jak to wygląda po kolei:

ETAP 1
Stawiamy 2zł, wygrana wynosi 4zł (przypominam, że kurs wynosi 2,00). Z tych 4zł odkładamy sobie połowę.

ETAP 2
Stawiamy ponownie za 2zł, wygrywamy 4zł i nic nie odkładamy.

ETAP 3
Stawiamy za 4zł, wygrana wynosi 8zł, z tego odkładamy 4zł (jeśli dalej nam się nie powiedzie i będziemy musieli wrócić do tego etapu to mamy za co grać i nie musimy wykładać własnych pieniędzy).

ETAP 4
Stawiamy 4zł, wygrywamy 8zł i nic nie odkładamy.

ETAP 5
Stawiamy 8zł, wygrywamy 16zł i odkładamy 8zł.

ETAP 6
Stawiamy 8zł, wygrywamy 16zł i nic nie odkładamy.

ETAP 7
Stawiamy 16zł, wygrywamy 32zł i odkładamy 16zł.

ETAP 8
Stawiamy 16zł, wygrywamy 32zł i nic nie odkładamy.

ETAP 9
Stawiamy 32zł, wygrywamy 64zł i odkładamy 32zł.

ETAP 10
Stawiamy 32zł, wygrywamy 64zł i nic nie odkładamy.

ETAP 11
Stawiamy 64zł, wygrywamy 128zł i odkładamy 64zł.

ETAP 12
Stawiamy za 64zł, wygrywamy 128zł i nic nie odkładamy.

ETAP 13
Stawiamy 128zł, wygrywamy 256zł i odkładamy 128zł.

ETAP 14
Stawiamy 128zł, wygrywamy 256zł i nic nie odkładamy.

ETAP 15
Stawiamy 256zł, wygrywamy 512zł.

W systemie można zauważyć pewną prawidłowość. Zawsze przy etapie nieparzystym odkładamy połowę wygranej. Jest to zabezpieczenie przed ewentualnym niepowodzeniem. Jednak aby stworzyć kupon z AKO 2,00 można wybrać pewne spotkania i nie należy ograniczać się do jednej dyscypliny. Wiadomo, niespodzianki się zdarzają. Ale jest to system przynoszący zyski.

Przy tym systemie bardzo potrzebna jest duża skuteczność gry. Wtedy zyski są największe. Początkującym graczom decydującym się na system piętnastka zaleca się granie jednego kuponu na tydzień, wybierając z tygodniowej oferty 2 lub 3 najpewniejsze spotkania. Zaleca się wybieranie różnych zdarzeń, mieszając np. piłkę nożną z hokejem czy koszykówka. Inną cenną wskazówką może być to, żeby grać spotkania z tzw. „podpórkami”. Granie 1X, X2 zwiększa szanse trafienia kuponu.
Nie jest koniecznością granie wszystkich 15 etapów do końca. Jeśli gracz ma bezbłędną skuteczność i uznaje, że uzyskana kwota go satysfakcjonuje może przerwać system i zacząć od początku, z np. wyższą stawką początkową.

System ten jak każdy inny nie jest 100% sposobem na wygranie z bukmacherem. Ale posiada prosty plan działania i jeśli gracz będzie konsekwentnie analizował i wybierał najlepsze spotkania niewątpliwie będzie on środkiem do sukcesu.

System Dziesiątka

W tym systemie chodzi o to, że obracamy tak długo gotówką, aby otrzymać dziesięciokrotność stawki początkowej. Załóżmy wychodzimy od stawki 5 zł. Gramy po kolei spotkania tak, aby pomnożyć nasz wkład do 50 zł. I tak na przykład:

  • 1 spotkanie – stawka 5 zł  kurs 1,80  wygrana 9 zł
  • 2 spotkanie – stawka 9 zł  kurs 1,80  wygrana 16,20 zł
  • 3 spotkanie – stawka 16,20 zł  kurs 1,80  wygrana 29,16 zł
  • 4 spotkanie – stawka 29,16 zł  kurs 1,80  wygrana 52,48 zł

Po 4 spotkania nasza wygrana wyniosła 52,48 zł, więc osiągnęliśmy założony cel, przy wkładzie zaledwie 5 zł. Stawki i kursy są sprawą indywidualną dla każdego gracza. Jednak nie jest to takie łatwe jak się może wydawać. Trzeba być niezwykle konsekwentnym i nie bać się grać za większe kwoty. Najważniejsze to trzymać się systemu i realizować go według założeń. Nie trzeba grać pojedynczych spotkań, mogą być to także kupony akumulowane.

Sure Bets

Sure Bets – jest to system gry w, którym zawsze wygrywamy, obojętnie jaki będzie wynik spotkania. Nasze zyski nie są duże, ale zawsze można zarobić, w zależności od tego jaki się ma kapitał. Przede wszystkim musimy mieć pieniądze na koncie u minimum dwóch bukmacherów. Ten typ grania polega na typowaniu tego samego spotkania u dwóch lub trzech bukmacherów. Wszystko zależy od tego czy zakład jest dwu, czy trój drogowy.

Przykład:

Mecz piłki ręcznej pomiędzy reprezentacją Ukrainy, a Macedonii. Kursy jakie oferuje jeden bukmacher:

Ukraina – 1,80,  Macedonia – 2,10

Kursy jakie oferuje drugi bukmacher:

Ukraina – 2,00, Macedonia – 1,80

Jak widać bukmacherzy nie są zdecydowani, także wykorzystujmy tą sytuację. W tym przypadku Sure Betem będzie zagranie na Macedonię u pierwszego bukmachera po kursie 2,10 oraz na reprezentację Ukrainy u bukmachera drugiego po kursie 2,00. Aby sprawdzić czy jest to Sure Bet obliczamy wskaźnik zysku bukmachera np. od firmy Betsafe. Jeśli wskaźnik zysku < 0 to jest to Sure Bet. Wzór na wskaźnik zysku bukmachera:

Wskaźnik zysku = (1/kurs[1]) + (1/kurs[2])

U nas:

Wskaźnik zysku = (1/2,0) + (1/2,1) = 0,5 + 0,476 = 0,976 Sure bet = (0,976 – 1) * 100% = 2,4%

Po ustaleniu czy jest to Sure Bet musimy obliczyć za ile zagramy (procentowo) na poszczególne typy.

B=(1/(1/kurs[1]+1/kurs[2]))/kurs[1]*100% A=(1/(1/kurs[1]+1/kurs[2]))/kurs[2]*100%

U nas:

B=(1/(1/kurs[1]+1/kurs[2]))/kurs[1]*100% = (1/(0,5+0,476))/2*100% = 51,21% – tyle gramy na Ukrainę A=(1/(1/kurs[1]+1/kurs[2]))/kurs[2]*100% = (1/(0,5+0,476))/2,1*100% = 48,79% – tyle gramy na Macedonię.

Jeżeli mamy 1000 zł to na Ukrainę gramy za 512,1 zł, a na Macedonię 487,9 zł. Nie zależnie od wyniku spotkania wygramy około 24 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Obstawianie zakładów bukmacherskich, gra w pokera oraz w gry kasynowe jest możliwa jedynie z lokalizacji, których regulacje prawne na to pozwalają. Pamiętaj o odpowiedzialnym hazardzie i zarządzaniu pieniędzmi.