Najlepsze promocje i bonusy bukmacherskie

Betclic bonus 100 PLNbiorę! bet365 bonus 200 PLNbiorę!
Cashack 123 PLNbiorę! Zakład bez ryzyka 111 PLNbiorę!
Bonus 350 PLNbiorę! Freebet 200 PLNbiorę!
Bonus 100 PLNbiorę! Freebet 25 EURbiorę!
Bonus 20 EURObiorę! Cashback 100 PLNbiorę!

System na wygraną u bukmachera

Miałem zamiar napisać bardzo długi artykuł na temat jak wygrywać u bukmachera korzystając z dostępnych i sprawdzonych systemów bukmacherskich.

Jednak po zastanowieniu postanowiłam nie pisać go w formie od A do Z, bo przecież osoby czytające mojego bloga z czasem by zaczęły grać w taki sam sposób jak ja i mi przez takie działania byłoby ciężko ograć na niszowych dyscyplinach i w taki sam system bukmacherski jaki byście grali Wy – drodzy internauci.

Jednak nic nie stoi na przeszkodzi aby przybliżyć Wam sposób jak się zabrać do ogrywania bukmachera. Najważniejsze są oczywiście typy bukmacherskie i jak zaprewne wiecie zdobycie dobrych typów jest cora trudniejsze.

O ile samych typów i serwisów z typami przybyło, to niestety jakość tych typów z roku na rok jest niższa.

Cóż możemy zrobić aby przybywało dobrych stron z typami?

  • nie dajmy się nabierać oszustom sprzedajacym słabe typy – często nazywane ustawkami (bez naiwnych nie będzie oszustów);
  • możemy sami założyć bloga i na nim podawać swoje najlepsze typy;
  • reklamujmy strony i blogi wartościowych typerów, choć bez przesady żeby nie grali tych typów wszyscy

Te 3 punkty w zupełności wystarczą, bo jeśli znalazłeś dobrego bloga z typami ale nie chcesz się nim podzielić z innymi to z czasem autor bloga może stracić zapał do podawania swoich typów zaledwie kilku odbiorcom. Jeśli zauważyliśmy, że typer ma bardzo wysoki yield na swoje typy to starajmy się go lekko rozreklamować na początku wśród swoich znajomych.

Samodzielne uruchomienie bloga też ma sens ale tylko wtedy kiedy naprawdę podajesz dobre typy. Najważniejsze jest jednak nie nabierać się na pseudo fixy, bo na tym żerują oszuści i to oni są autorami tych bardzo słabych stron z typami, które mogą przynieść tylko straty w dłuższym rozrachunku. Często takie osoby kradną typy innych użytkowników lub rozpowszechniają bez zgody autorów ich typy. Jednak w zdecydowanej większości podają po prostu beznadziejne typy, bo się na zakładach bukmacherskich po prostu nie znają.

Miałem napisać o systemie na wygraną u bukmachera,… jednak na pozcątku skupiłem się na źródle typów. O takim systemie postaram się napisać w kolejnym odcinku tego artykułu.

Aktualna forma

Aktualna forma – system ten opiera się na analizie 5 ostatnich spotkań gospodarzy u siebie i 5 ostatnich meczy wyjazdowych gości. Za każde zwycięstwo u siebie drużyna otrzymuje 3 pkt. A za remis 1 pkt., natomiast zwycięstwa i remisy na wyjeździe punktowane są odpowiednio 4 pkt. i 2 pkt. Za mecz przegrany nie są przyznawane żadne punkty. Każdemu z pięciu meczy przypisujemy numer i tak pierwszy to 1, drugi 2 itd.

Posilmy się tutaj przykładem. Mamy spotkanie Manchester United – FC Liverpool. Ostatnie pięć spotkań gospodarzy to ZZXPX (gdzie Z-zwycięstwo, X-remis, P-porażka). Forma gości to XZZPZ. Tak więc przydzielając punkty gospodarzom uzyskamy 3, 3, 1, 0, 1. Punkty dla gości to 2, 4, 4, 0, 4. Teraz należy pomnożyć punkty za mecze przez przypisane im numery, a następnie zsumować.
Punkty gospodarzy: (3×1) + (3×2) + (1×3) + (0×4) + (5×1) = 17.
Punkty gości: (2×1) + (4×2) + (4×3) + (0×4) + (4×5) = 42.

Teraz obliczamy różnicę 17 – 42 = -25, co oznacza, że większe szanse na zwycięstwo ma drużyna gości. Oczywiście ten system nie bierze pod uwagę kartek oraz kontuzji zawodników co może mieć wpływ na wynik spotkania. Wyliczenia z systemu należy traktować orientacyjnie a przed ostatecznym wytypowaniem wziąć pod uwagę także inne czynniki. Ten system bukmacherski jest przydatny to ogólnego oszacowania szans jednak do poważniejszego szacowania może okazać się mało użyteczny. Niektóry chwalą ten system i na nim wygrywają – inni nie.

Progresja i skuteczność typowania

Obecnie będziemy mogli przyznać, że wiele osób poszukuje różnych form dodatkowego zarobku, który mógłby być łatwy, szybki i przyjemny. Tak też będzie mogło się stać, kiedy wybierzemy jeden z zakładów bukmacherskich. Początki jednak bywają tutaj trudne, ponieważ najpierw będziemy próbować różnych sposobów gry, by znaleźć te najbardziej obiecujące. Wiele osób poprzestaje na progresji, która może być doskonałym wyborem również dla nas. W takim sposobie gry chodzi przeważnie o to, by stawiać na minimum 30 procent remisów w jednej z lig, w której będziemy typować takie wyniki.

Wydaje się to być trudnym zadaniem i tak też w rzeczywistości jest, ponieważ będziemy musieli poświęcić trochę czasu, by wdrożyć się w przebieg spotkań poszczególnych drużyn i wybrać taką ligę, gdzie remisy padają bardzo często. Niektórzy będą chcieli kupić czasami specjalne publikacje książkowe, w których ten rodzaj gry jest szerzej opisywany. Z pewnością popularność takiego sposobu typowania może nas utwierdzić w przekonaniu, że jest to jedno z lepszych rozwiązań, jakie możemy wybrać, by odnieść sukces częściej niż raz na jakiś czas, bo praktycznie cały czas.

Atuty bukmacherów w Polsce

W obecnych czasach możemy stwierdzić, że w Polsce jest bardzo wiele działających naziemnych bukmacherów, które pomimo dużej konkurencji mogą liczyć na ogromne zainteresowanie. Warto tutaj chociażby wymienić Fortunę, ponieważ placówki tej firmy są zazwyczaj ulokowane w łatwo przystępnej lokalizacji, dzięki czemu nie będziemy mieć żadnej trudności, by tam dotrzeć. Na dodatek w punkcie będą na nas czekały liczne zakłady, z których łatwo wybierzemy te, jakie najbardziej nas interesują. Wiele zakładów bukmacherskich w Polsce ma nam do zaoferowania różne konkursy poza samymi grami, w jakich będziemy mogli wyrazić swój udział po uzbieraniu odpowiedniej liczby punktów. Ponadto każdy taki bukmacher dysponuje swoim tygodnikiem, jak i internetową wersją wszystkich spotkań, jakie mają się rozegrać w najbliższym czasie, toteż będziemy mogli w swoim domu na spokojnie zastanowić się nad tym, na jaki zespół postawić daną stawkę.

Z takich przyczyn coraz chętnie odwiedzamy punkty bukmacherskie w naszym kraju, uważając je za wspaniały rodzaj rozrywki. Niestety takie wspólne wizyty towarzyskie w punktach mają też swoje wady a są nimi głównie kursy (ich wysokość) a także podatek.

Wrześniowa Promocja Bet-at-Home

Dziś przedstawię skromną promocję jaką ma dla swoich klientów bukmacher Bet-at-Home. Nie jest to promocja na którą czekali poważni gracze ale raczej promocja dla nowych osób jeszcze nie znających zbyt dobrze zakładów bukmacherskich.

Jest to promocja bez epozytu także wystarczy się zarejestrować klikając w baner i wpisać kod “stawiajnaswoich”. Zresztą wszystko jest dobrze wyjaśnione po kliknięciu w banerek lub w tym temacie na forum bukmacherskim o Bet-at-Home- gdzie można zadać pytanie o obrót itd.

Jeśli macie jakieś inne ciekawe promocje bez depozytu to proszę o informację i komentarze w tym artykule.

Darmowych doładowań za 50 PLN jest tylko 5000 a promocja trwa do końca września. lub do wyczerpania zapasów doładowań

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Obstawianie zakładów bukmacherskich, gra w pokera oraz w gry kasynowe jest możliwa jedynie z lokalizacji, których regulacje prawne na to pozwalają. Pamiętaj o odpowiedzialnym hazardzie i zarządzaniu pieniędzmi.