Najlepsze promocje i bonusy bukmacherskie

Betclic bonus 100 PLNbiorę! bet365 bonus 200 PLNbiorę!
Cashack 123 PLNbiorę! Zakład bez ryzyka 111 PLNbiorę!
Bonus 350 PLNbiorę! Freebet 200 PLNbiorę!
Bonus 100 PLNbiorę! Freebet 25 EURbiorę!
Bonus 20 EURObiorę! Cashback 100 PLNbiorę!

Skoki narciarskie

Odszedł król, niech żyje książę! Po zamianie nart na kierownicę w wykonaniu Adama Małysza, polskie skoki narciarskie wcale nie sczezły, tylko mają nowego kandydata na mistrza. To Kamil Stoch, który w tym sezonie wygrał już dwa konkursy Pucharu Świata (w Zakopanem oraz Predazzo) i regularnie punktuje w zawodach.

W ostatnim konkursie w Willingen był piąty. Zawody wygrał Norweg Anders Bardal, co dało mu prowadzenie w klasyfikacji PŚ kosztem Austriaka Gregora Schlierenzauera. Trzeci jest kolejny Austriak Andreas Kofler, a czwarty właśnie Stoch. Za Polakiem – kto by pomyślał! – znajduje się sam Thomas Morgenstern.

Jak będzie w środę 15 lutego w niemieckim Klingenthal? Zdaniem bukmacherów bet365 zacięty bój o zwycięstwo stoczą Anders Bardal (4.30 – czyli 4.3 PLN za 1 PLN postawiony w wygranym zakładzie na bet365) z Gregorem Schlierenzauerem (4.30). Za nimi znajdzie się Kamil Stoch (7.00). Chociaż, gdzie dwóch się bije, tam może trzeci skorzysta?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Obstawianie zakładów bukmacherskich, gra w pokera oraz w gry kasynowe jest możliwa jedynie z lokalizacji, których regulacje prawne na to pozwalają. Pamiętaj o odpowiedzialnym hazardzie i zarządzaniu pieniędzmi.