Najlepsze promocje i bonusy bukmacherskie

Betclic bonus 100 PLNbiorę! bet365 bonus 200 PLNbiorę!
Cashack 123 PLNbiorę! Zakład bez ryzyka 111 PLNbiorę!
Bonus 350 PLNbiorę! Freebet 200 PLNbiorę!
Bonus 100 PLNbiorę! Freebet 25 EURbiorę!
Bonus 20 EURObiorę! Cashback 100 PLNbiorę!

Skoki narciarskie – PŚ w Zakopanem

Kiedyś zwycięzca mógł być tylko jeden: Adam Małysz. Ale teraz, gdy mistrz zamienił narty na kierownicę, sprawa jest otwarta i zawody w Zakopanem wygra ktoś inny. Może będzie to Kamil Stoch, który tak wspaniale zastąpił mistrza podczas jego pożegnalnego konkursu w Zakopanem przed rokiem, kiedy stanął na najwyższym stopniu podium?

Historia lubi się powtarzać, jednak zdaniem bukmacherów Unibet nie tym razem: Kamil Stoch (9.00 – czyli 9 złotych wygranej za 1 złoty postawiony w wygranym zakładzie bonusowym na uni-bonus.pl) będzie tym razem czwarty. Wyprzedzą go Austriacy Gregor Schlierenzauer (3.00) i Andreas Kofler (4.00) oraz Norweg Anders Bardal (7.00). Unibet bonus czeka na Ciebie, więcej na stronie.

Takie same szanse jak Stoch ma jeszcze Austriak Thomas Morgenstern (9.00). Na dalszym miejscu w zestawieniu plasuje się Piotr Żyła (67.00). Na pociechę dodajmy, że w Zakopanem zaplanowano dwa konkursy indywidualne. Pierwszy z nich – którego dotyczą powyższe typy – odbędzie się w piątek 20 stycznia, drugi – dzień później.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Obstawianie zakładów bukmacherskich, gra w pokera oraz w gry kasynowe jest możliwa jedynie z lokalizacji, których regulacje prawne na to pozwalają. Pamiętaj o odpowiedzialnym hazardzie i zarządzaniu pieniędzmi.