Najlepsze promocje i bonusy bukmacherskie

Betclic bonus 100 PLNbiorę! bet365 bonus 200 PLNbiorę!
Cashack 123 PLNbiorę! Zakład bez ryzyka 111 PLNbiorę!
Bonus 350 PLNbiorę! Freebet 200 PLNbiorę!
Bonus 100 PLNbiorę! Freebet 25 EURbiorę!
Bonus 20 EURObiorę! Cashback 100 PLNbiorę!

Single czy AKO?

Odwieczne pytanie, które zadaje sobie każdy z graczy, który ma do czynienia z zakładami sportowymi.

Singiel, jak sama nazwa wskazuje, to pojedyncze zdarzenie, które stawiamy. AKO to skrót od zakładów akumulowanych, czyli liczbie większej niż jedno zdarzenie na kuponie.

Ilu graczy tyle opinii na temat tego, która z metod gry jest lepsza. Postaramy się po krótce pokazać za i przeciw obu strategii gry.

Zakłady akumulowane są najczęściej granymi zakładami początkujących graczy. Osoba taka nie posiada zazwyczaj dużego doświadczenia i po prostu nie wie jak typować, aby czerpać z tego zyski. Jeżeli nasz kupon podczas weekendu pełnego meczy piłkarskich, składa się z kilkunastu zdarzeń, to nietrudno się domyśleć, że szanse na trafienie takie zestawu są na pewno mniejsze niż trafienie singla. Wiele osób próbuje grać zakładami akumulowanymi dlatego, że wygrana jest tutaj bardziej okazalsza. Kursy mnożą się przez co wygrane mogą sięgać nawet kilku czy kilkunastu tysięcy złotych. Po co komu granie singli i wygrywanie marnych kilku złotych?

Jeśli grasz zakłady akumulowane to najprawdopodobniej zaczynasz dopiero swoją przygodę z zakładami. Jeśli spodziewasz się realnych zysków z grania tą metodą to niestety kokosów nie przewidujemy. No chyba, że masz bardzo dużo szczęścia i potrafisz trafić tzw. pociąg składający się z kilkudziesięciu zdarzeń. Grając tylko i wyłącznie single możemy być niemal pewni, że osiągniemy zysk. Łatwiej bowiem trafić jedno zdarzenie, które analizujemy dogłębnie, niż kilkanaście zdarzeń, które analizujemy jedynie w pobieżny sposób. Jeżeli jesteś osobą, która ma zamiar wpłacić swoje pieniądze do bukmachera internetowego i rozpocząć swoją przygodę z bukmacherką to już teraz zdecyduj się na grę singlami. Zysków na początku dużych nie będzie, ale będą one stałe, co w zakładach bukmacherskich jest bardzo ważne. Naturalnym jest także, że będziesz mógł prowadzić bardziej dokładne statystyki przez co będziesz doskonalił sam siebie a Twoje zdolności typowania będą wzrastać z tygodnia na tydzień.

Jeśli nie wiesz jak grać – zdaj się na nas. Wybierz tę metodę, która w dłuższym okresie czasu okaże się dla Ciebie korzystniejsza i będzie przynosiła Ci zyski. Nie zwlekaj już dziś zacznij grać Singlami!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Obstawianie zakładów bukmacherskich, gra w pokera oraz w gry kasynowe jest możliwa jedynie z lokalizacji, których regulacje prawne na to pozwalają. Pamiętaj o odpowiedzialnym hazardzie i zarządzaniu pieniędzmi.