Najlepsze promocje i bonusy bukmacherskie

Betclic bonus 100 PLNbiorę! bet365 bonus 200 PLNbiorę!
Cashack 123 PLNbiorę! Zakład bez ryzyka 111 PLNbiorę!
Bonus 350 PLNbiorę! Freebet 200 PLNbiorę!
Bonus 100 PLNbiorę! Freebet 25 EURbiorę!
Bonus 20 EURObiorę! Cashback 100 PLNbiorę!

Portfele internetowe

Wraz z rozwojem branży hazardowej na świecie pojwiły się także nowe, dotąd nieznane metody płatności.

Najpopularniejszą stał się na pewno portfel internetowy Moneybookers. Narzędzie to znane jest na pewno każdemu graczowi, który kiedykolwiek wpłacał pieniądze do bukmachera. Moneybookers to swoistego rodzaju konto internetowe, które śmiało można porównać do konta w banku. Popularne MB to pośrednik, dzięki któremu bardzo szybko wpłacimy nasze pieniądze do bukmachera.

Niedawno Moneybookers zaoferowało swoim klientom także kartę kredytową, dzięki której możemy bez problemu wypłacać nasze pieniądze z wielu bankomatów czy to w Polsce, czy na Świecie. Popularność Moneybookers jest w tej chwili tak duża, że jego klienci to liczb blisko kilkudziesięciu milionów na całym Świecie. Nie mniej popularny jest także Neteller oraz PayPal. Są to w chwili obecnej jedne z najbardziej liczących się portfeli internetowych na rynku.

Zalety portfeli internetowych

Dlaczego warto posiadać portfel internetowy? Portfele tego typu są bardzo tanim środkiem płatności. Dzieki MB czy Netellerowi jesteśmy w stanie ominąć bardzo drogie przelewy zagraniczne. Portfele internetowe to także swoistego rodzaju centrala, dzięki której możemy wysyłać o odbierać pieniądze praktycznie z każdego bukmachera internetowego.

Portfele te są również szybsze aniżeli jakikolwiek bank. Przesyłając bowiem pieniądze z jednego konta na drugie, np. w Moneybookers, nie musimy na nie czekać. Operacje odbywają się w czasie rzeczywistym i po kilku sekundach są na koncie docelowym.

Przy okazji zakładania portfela internetowego musimy być jednak świadomi kilku rzeczy. Operacje na koncie uzależnione są od naszego adresu e-mail. Przesyłamy bowiem pieniądze na wskazany adres e-mail, a nie, jak w przypadku kont bankowych, na numer. Trzeba więc bardzo dobrze zabezpieczyć swoją skrzynkę pocztową i nie udostępniać haseł osobom trzecim. Ochrona swojego e-maila w tym przypadku jest podstawową kwestią bezpieczeństwa, która MUSI być spełniana przez każdego użytkownika portfela.

Wielkim błędem wielu graczy internetowych jest w dzisiejszych czasach to, że nie posiadają konta w PayPal’u, Moneybookers czy Netellerze. Mamy XXI wiek i konto we wspomnianych serwisach jest więc bardzo potrzebne. Przekonacie się o tym podczas wykonywania pierwszego przelewu do internetowego bukmachera. Za pomocą zwykłego przelewu bankowego operacja trwała będzie znacznie dłużej aniżeli w przypadku Moneybookers czy Netellera.

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Obstawianie zakładów bukmacherskich, gra w pokera oraz w gry kasynowe jest możliwa jedynie z lokalizacji, których regulacje prawne na to pozwalają. Pamiętaj o odpowiedzialnym hazardzie i zarządzaniu pieniędzmi.