Najlepsze promocje i bonusy bukmacherskie

Betclic bonus 100 PLNbiorę! bet365 bonus 200 PLNbiorę!
Cashack 123 PLNbiorę! Zakład bez ryzyka 111 PLNbiorę!
Bonus 350 PLNbiorę! Freebet 200 PLNbiorę!
Bonus 100 PLNbiorę! Freebet 25 EURbiorę!
Bonus 20 EURObiorę! Cashback 100 PLNbiorę!

Początek przygody z pokerem

Nie ma chyba osoby na Świecie, która nie słyszała i nie wie czym jest poker. Jest to gra, która elektryzuje miliony ludzi na całym globie. Coraz więcej osób próbuje swoich sił w tej grze. Nie ma co się dziwić – oglądając najlepszych zawodników na Świecie podczas turniejów, np. WSOP, którzy wygrywają grube miliony dolarów również i my chcielibyśmy poczuć się jak prawdziwi pokerowi gracze.

Rozpoczynając przygodę z pokerem należy zadać sobie pytanie, czy poker to gra dla mnie? Czym właściwie może być dla mnie poker? Jeżeli jesteś zdania, że chcesz się tylko pobawić i masz za dużo pieniędzy to nie ma sensu abyś w ogóle interesował się pokerem. Musisz być świadomy, że poker to gra hazardowa, która może uzależnić. Wszystko jest jednak dla ludzi i jeżeli jesteś osobą, która trzeźwo myśli nie masz się czego obawiać. Poker to gra oparta na matematyce i związanym z nim prawdopodobieństwem.

Jest to gra niezwykła – wielu graczy uważa, że jest to ich całe życie i dla chwil spędzonych przy stole warto żyć. Poker to gra, która wymaga od zawodnika cierpliwości. Jeśli nie posiadasz tej cechy to zacznij ‘ja nabywać’ lub po prostu daj sobie z pokerem spokój. Jeżeli nie jesteś osobą cierpliwą to podczas rozgrywki pokerowej się nie sprawdzisz. Nie ma tutaj miejsca na bardzo szybkie i nieprzemyślane ruchy. Tylko cierpliwe i odpowiednio podejmowane decyzje mogą doprowadzić Cię na szczyt przez co zaczniesz osiągać zadowalające Cię zyski.

Na pewno masz też problem z doborem odpowiedniego pokerroomu. Nie ma się co dziwić pokerowych operatorów jest masa i wybór uzależniony jest jedynie od Ciebie. Najlepiej wybrać pokerroom, w którym nie ma dobrych graczy. Jeżeli jesteś mało doświadczony może okazać się, że inni zawodnicy są dla Ciebie za mocni, przez co szybko możesz stracić swój kapitał.

Gdy rozpoczynasz swoją przygodę z pokerem online warto skorzystać z promocji pokerowych. Praktycznie każdy pokerroom oferuje nowym graczom jakiś bonus poker. Warto przejrzeć listę najlepszych bonusów pokerowych na darmowej kasie i wybrać ten pokerromów, który oferuje jeden z największych.

Wiele pokerroomów daje możliwość tzw. ‘gry na sucho’. Możemy pograć z wirtualne pieniądze i sprawdzić czy nadajemy się do tej branży. Poker to fantastyczna gra i jeśli raz spróbujesz wrócisz do pokerowego stołu na pewno. Tak więc… do zobaczenia przy stole!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Obstawianie zakładów bukmacherskich, gra w pokera oraz w gry kasynowe jest możliwa jedynie z lokalizacji, których regulacje prawne na to pozwalają. Pamiętaj o odpowiedzialnym hazardzie i zarządzaniu pieniędzmi.