Najlepsze promocje i bonusy bukmacherskie

Betclic bonus 100 PLNbiorę! bet365 bonus 200 PLNbiorę!
Cashack 123 PLNbiorę! Zakład bez ryzyka 111 PLNbiorę!
Bonus 350 PLNbiorę! Freebet 200 PLNbiorę!
Bonus 100 PLNbiorę! Freebet 25 EURbiorę!
Bonus 20 EURObiorę! Cashback 100 PLNbiorę!

Najczęstsze błędy podczas rozgrywki pokerowej

Na pewno nie raz, podczas gry w pokera, zdarzyło Ci, że wykonałeś ruch, którego później żałowałeś. Przedstawiamy najczęstsze błędy, które popełniane są przez graczy.

Zbyt częste granie rąk jest jednym z najczęstszych błędów, jaki popełniany jest przez początkujących graczy. Niestety wiąże się to z chęcią grania. Szczególnie ma to miejsce podczas naszych pierwszy startów przy stole pokerowym. No po co siedzieć? Po co czekać? Przecież uda się wreszcie coś trafić. Zazwyczaj takie myślenie kończy się dołożeniem niepotrzebnych pieniędzy do puli i oddanie ich jednocześnie rywalowi, który posiada mocniejszy układ od naszego.

Nie tak dawno miałem przypadek gdy na stolikach pokerowych ParadisePoker Sportingbet’u poprzez głupotę przegrałem cały Sportingbet… całe 200 euro. Niestety emocje przeważyły i mając AA można przegrać.

Emocje i wszechobecny brak cierpliwości to kolejne elementy, które negatywnie wpływają na naszą grę. Jeżeli nie potrafimy zachować się odpowiednio przy stole i nie jesteśmy cierpliwy to od razu polecam zamknąć klienta pokerowego. Nie ma najmniejszego sensu gry w takim przypadku. Spójrzmy na najlepszych – jeżeli nawet posiadają bardzo mocny układ, którym wygrywają rozdanie to nie chwalą się tym, pokazując karty po rozdaniu. Spokój i opanowanie są bardzo istotnymi kwestiami pokerze.

Bardzo często zdarza się także, że gracze niedoświadczeni starają się za wszelką cenę zobaczyć kolejną wspólną kartę. Podejmujemy takie decyzje nawet tedy, gdy nasze szanse na wygranie danego rozdania są praktycznie zerowe. Niepotrzebna kontynuacja gry, bo o niej mowa, to zmora wielu początkujących graczy i dlatego już teraz należy przed tym przestrzec.

Bad Beat – niestety tego przewidzieć w stanie praktycznie nie jesteśmy. Bad Beat występuje tedy gdy posiadamy bardzo mocny układ a nasz rywal ma tylko iluzoryczne szanse na wygranie rozdania. Rzadko, ale jednak, zdarza się, że ta iluzja staje się faktem i nasz przeciwnik wygrywa. To zagranie nie jest błędem ale należy o nim wspomnieć.

Poker to gra błędów. Niestety, błędy popełnia każdy i tylko od naszego doświadczenia zalezy czy będziemy popełniać ich mniej czy więcej. Na początku może być na pewno trudno. Ale pamiętajcie praktyka czyni mistrza i wiele osób, poprzez ciągłe doskonalenie się, doszło do poziomu, który prezentują aktualnie. Wiele nauki przed Wami ale na pewno gra nie będzie straconym czasem, jeżeli będziemy grali z głową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Obstawianie zakładów bukmacherskich, gra w pokera oraz w gry kasynowe jest możliwa jedynie z lokalizacji, których regulacje prawne na to pozwalają. Pamiętaj o odpowiedzialnym hazardzie i zarządzaniu pieniędzmi.