Najlepsze promocje i bonusy bukmacherskie

Betclic bonus 100 PLNbiorę! bet365 bonus 200 PLNbiorę!
Cashack 123 PLNbiorę! Zakład bez ryzyka 111 PLNbiorę!
Bonus 350 PLNbiorę! Freebet 200 PLNbiorę!
Bonus 100 PLNbiorę! Freebet 25 EURbiorę!
Bonus 20 EURObiorę! Cashback 100 PLNbiorę!

Kamil Stoch w Turnieju Czterech Skoczni – Skoki narciarskie

Kamil Stoch po niezbyt udanym pierwszym konkursie, w drugim zajął czwarte miejsce.

W klasyfikacji generalnej Turnieju Czterech Skoczni awansował dzięki temu na dziewiąte miejsce, ale szans na końcowe zwycięstwo – według bukmacherów Expekt – nie ma jednak wiele.

Typy Expekt: Kamil Stoch (201.00 – czyli 201 złotych wygranych za 1 złoty postawiony w wygranym zakładzie na Expekt). Jeżeli obstawisz zwycięstwo Kamila za każdą złotówkę wygrasz 201 PLN! Skorzystaj zatem z darmowego zakładu bez ryzyka bonus Expekt, dzięki temu bez ryzyka możesz wygrać aż 20.100 PLN (dwadzieścia tysięcy złotych). W przypadku przegranego zakładu Expekt zwróci Ci postawione pieniądze.

Kto zaś wygra w piątek 6 stycznia?

Gregor Schlierenzauer (1.25) przed Andreasem Koflerem (4.00) i Thomasem Morgensternem (21.00), co oznacza kolejność dokładnie taką, jak na podium w Oberstdorfie.

Tymczasem kolejne dwa konkursy TCS odbędą się już w Austrii, co faworytów – w końcu Austriaków – powinno dodatkowo zmobilizować.

Najbliższy start w czwartek w Innsbrucku: wygra go – zdaniem bukmacherów – Schlierenzauer (2.50), przed Koflerem (3.75) i Morgensternem (9.00), a Stoch (21.00) będzie siódmy.

I na deser – Bischofshofen. Ciekawie brzmią odpowiedzi na pytanie „Ile konkursów wygra w sumie Schlierenzauer”? Austriak zwyciężył w dwóch pierwszych odsłonach TCS i mimo wskazań na jego triumf także w Innsbrucku, bukmacherzy sytuację oceniają tak: Dwa (1.80), Trzy (2.65), Cztery (5.50) wykorzystaj Expekt bonus już dzisiaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Obstawianie zakładów bukmacherskich, gra w pokera oraz w gry kasynowe jest możliwa jedynie z lokalizacji, których regulacje prawne na to pozwalają. Pamiętaj o odpowiedzialnym hazardzie i zarządzaniu pieniędzmi.