Najlepsze promocje i bonusy bukmacherskie

Betclic bonus 100 PLNbiorę! bet365 bonus 200 PLNbiorę!
Cashack 123 PLNbiorę! Zakład bez ryzyka 111 PLNbiorę!
Bonus 350 PLNbiorę! Freebet 200 PLNbiorę!
Bonus 100 PLNbiorę! Freebet 25 EURbiorę!
Bonus 20 EURObiorę! Cashback 100 PLNbiorę!

Jak wpłacić pieniądze do bukmachera?

Click2Pay

Click2Pay to globalny system płatności, który działa jak wirtualny portfel. Oferuje bezpiecznie transakcje online oraz kartę do wypłat z bankomatu. CLICK2PAY jest rodzajem płatności online dla handlowców i klientów.

Przy pomocy konta CLICK2PAY użytkownicy mogą przelewać wygodnie swoje pieniądze i dokonywać płatności o mało co nie w czasie rzeczywistym online CLICK2PAY oferuje więcej możliwości wpłaty, obciążenia konta oraz przelewów niż każdy inny usługodawca. Za pośrednictwem dobrze skonstruowanego systemu płatności CLICK2PAY możesz w każdym czasie finalizować transakcje z handlowcami. Masz zawsze i wszędzie dostęp do swojego konta. Twoje pieniądze są bezpieczne i są zarządzane pewnie dzięki optymalnemu rodzajowi płatności. Dodatkowo zawsze możesz zobaczyć historię transakcji.

Click2Pay o sobie

CLICK2PAY troszczy się o wszystkie Twoje potrzeby w zakresie płatności internetowych.
CLICK2PAY jest nie tylko niebywale prosty w użyciu (zarówno dla handlowców jak i dla klientów), jest poza tym przejrzysty i daje Tobie gwarancję płatności oraz bezpieczeństwo na wypadek nadużyć.
CLICK2PAY pomaga Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Stworzyliśmy cały szereg narzędzi, które zapewniają Tobie bezpieczeństwo i kontrolę nad Twoimi transakcjami online:

+ KILKA RODZAJÓW KONT (RANKING KONT) DLA PAŃSTWA KLIENTÓW, Z INDYWIDUALNYMI LIMITAMI WYDATKÓW ORAZ SKUTECZNĄ KONTROLĄ ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ W CELU UNIKNIĘCIA OBCIĄŻEŃ ZWROTNYCH (CHARGEBACKS).
+ UPFRONT CONSUMER VALIDATION, OCHRONA BEZPIECZEŃSTWA TRANSAKCJI ORAZ OBSZERNE ZARZĄDZANIE WYPŁATAMI.

Dzięki nam otrzymasz kompetentne informacje o kliencie, niską stopę obciążeń zwrotnych oraz ochronę przed praniem brudnych pieniędzy.

Neteller

Neteller umożliwia bardzo szybkie i bardzo bezpieczne dokonywanie transakcji za pośrednictwem Internetu. Jest to bardzo dobra i wygodna forma płatności w przypadku gdy korzystamy z wielu bukmacherów i zależy nam na szybkim transferze pieniędzy z jednego do drugiego bukmachera. Neteller umożliwia wpłaty, wypłaty depozytów do wielu bukmacherów. Ważnym jest także fakt, że w większości przypadków dokonywnie wpłat i wypłat za pośrednictwem Neteller do bukmacherów jest darmowe.

Neteller o sobie

Szukasz jednego rozwiązania służącego do zarządzania środkami pieniężnymi i realizowania przelewów w trybie online? Takim rozwiązaniem jest rachunek z portfelem elektronicznym NETELLER. Taki rachunek można założyć bezpiecznie, szybko i bezpłatnie.

Dostęp do rachunku z portfelem elektronicznym NETELLER jest możliwy z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie, co sprawia, że jest to najwygodniejszy sposób realizowania transakcji w trybie online. Dzięki prostej i bezpiecznej opcji zasilania rachunek z portfelem elektronicznym umożliwia realizowanie przelewów w transakcjach z wieloma partnerami handlowymi online oraz znajomymi i rodziną.

Po otwarciu rachunku z portfelem elektronicznym NETELLER uzyskasz dostęp do szerokiego zakresu korzyści:

+ Elastyczne produkty i usługi, takie jak przelewy do partnerów handlowych, przelewy P2P oraz karta NETELLER
+ Bezpieczne zakupy w trybie online bez konieczności podawania w wielu witrynach danych osobowych na potrzeby operacji bankowych
+ Natychmiastowe przelewy środków finansowych do wielu partnerów handlowych za pośrednictwem usługi instaCASH(TM)
+ Wielojęzyczna całodobowa obsługa klienta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Obstawianie zakładów bukmacherskich, gra w pokera oraz w gry kasynowe jest możliwa jedynie z lokalizacji, których regulacje prawne na to pozwalają. Pamiętaj o odpowiedzialnym hazardzie i zarządzaniu pieniędzmi.