Najlepsze promocje i bonusy bukmacherskie

Betclic bonus 100 PLNbiorę! bet365 bonus 200 PLNbiorę!
Cashack 123 PLNbiorę! Zakład bez ryzyka 111 PLNbiorę!
Bonus 350 PLNbiorę! Freebet 200 PLNbiorę!
Bonus 100 PLNbiorę! Freebet 25 EURbiorę!
Bonus 20 EURObiorę! Cashback 100 PLNbiorę!

Faworyci w zakładach bukmacherskich

Jeśli jesteś osobą, która jak co tydzień próbuje typować masę zakładów bukmacherskich to ten tekst jest dla Ciebie.

Na pewno nie raz zdarzyło Ci się, że typując kilka meczy nie wszedł jeden – paradoksalnie jest to mecz z najniższym kursem.

Typowanie faworytów do najłatwiejszych zadań nie należy jak widać. Bardzo często zdarza się nam, że stawiamy kilka czy kilkanaście małych kursów. Są to zazwyczaj zdarzenia, w których swój mecz/zdarzenie rozgrywa faworyzowana drużyna czy zawodnik.

Jakie czynniki powinniśmy brać pod uwagę podczas typowania niskich kursów na faworytów? Na pewno musimy być bardzo dobrze zorientowani na temat zawodników dopuszczonych do meczu czy zawodników kontuzjowanych (jeśli rozprawiamy o zespole piłkarskich czy ekipie koszykarskiej). Często zdarza się bowiem, że na kilka minut przed rozpoczęciem zdarzenia jeden z zawodników nabawił się kontuzji i nie może wystąpić. Niestety my zagraliśmy już na naszego faworyta i nie możemy się wycofać. Jedyna deska ratunku w tej sytuacji to bukmacher internetowy z ofertą Na Żywo, dzięki której możemy zminimalizować nasze ewentualne straty.

Podczas typowania faworytów ważne jest także to, aby być dobrze zorientowanym w kwestii terminarza spotkań danej drużyny. Jeżeli ekipa ma terminarz mocno obsadzony: LM, rozgrywki krajowe, puchar krajowy to warto zastanowić się 2 razy czy na pewno obstawić daną drużynę.

Istotną kwestią, przynajmniej dla niektórych graczy jest także bilans bezpośrednich spotkań pomiędzy ekipami czy bezpośrednie starcia w przypadku np. tenisa ziemnego. Historia ta nie kłamie i w pewnym stopniu wpływa także na wynik najbliższego spotkania pomiędzy zainteresowanymi zespołami. Wielu graczy coraz chętniej patrzy także na aktualną formę zawodnika czy drużyny. Można do tego dołożyć grę na przełamanie. Jeżeli dana ekipa nie wygrała kilkakrotnie przed własną publicznością a teraz mierzy się z wyjątkowo słabą ekipą – warto zagrać. W takim przypadku gra na faworyta może okazać się bardzo skuteczna i kurs wart będzie ryzyka.

Pisząc ten artykuł mam na myśli wszystkich graczy, którzy bardzo często przekreślali swoje kupony, gdyż Barcelona przegrała z Almerią u siebie bądź Manchester United stracił punkty przed własną publicznością z beniaminkiem ligi. Faworyci to słowo wymyślone przez bukmachera, które ma na celu wprowadzenie nas po części w błąd. Nie dajmy się na to nabrać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Obstawianie zakładów bukmacherskich, gra w pokera oraz w gry kasynowe jest możliwa jedynie z lokalizacji, których regulacje prawne na to pozwalają. Pamiętaj o odpowiedzialnym hazardzie i zarządzaniu pieniędzmi.