Najlepsze promocje i bonusy bukmacherskie

Betclic bonus 100 PLNbiorę! bet365 bonus 200 PLNbiorę!
Cashack 123 PLNbiorę! Zakład bez ryzyka 111 PLNbiorę!
Bonus 350 PLNbiorę! Freebet 200 PLNbiorę!
Bonus 100 PLNbiorę! Freebet 25 EURbiorę!
Bonus 20 EURObiorę! Cashback 100 PLNbiorę!

Darmowe i płatne typy – które wybrać?

Gracze, którzy rozpoczynają swoją przygodę z bukmacherką prędzej czy później zaliczy wpadkę – nie trafi kilku zdarzeń z rzędu. Następuje wtedy chwilowe załamanie, podczas którego zadajemy sobie pytanie: co robię źle? Dlaczego znów nie trafiłem dobrze wyselekcjonowanego zdarzenia? W takich momentach pojawiają się także myśli na temat różnych serwisów, które oferują nam za darmo lub czerpiąc z tego profity typy bukmacherskie. Wszystko pięknie dopóki nie okaże się, że znaleziona przez nas strona z typami jest płatna i aby otrzymać np. miesięczny abonament trzeba zapłacić około 100-200zł. Administratorzy takich stron zarzekają się zazwyczaj, że ich typy przynosza kolosalne zyski i prezentują nam archiwum typów, z których jednoznacznie wynika, że zyski faktycznie istnieją. Czy warto zainteresować się takim serwisem? Czy warto płacić komuś za typy? Czy nie lepiej samemu prowadzić selekcję typów lub korzystać z całkowicie darmowych serwisów?

Płatne typy swój rozkwit miały kilka lat temu, kiedy bardzo popularne stały się zakłady internetowe. Powstawały coraz to nowsze serwisy oferujące znakomite i stu procentowe typy po bardzo atrakcyjnych cenach. Nie zdarzyło Wam się nigdy obserwować płatnego serwisu? Czy znacie serwis, który w Internecie jest dłużej niż rok, dwa? Właściciele stron z płatnymi typami otwierają je zazwyczaj na bardzo krótki okres czasu. Nigdzie nie możemy znaleźć siedzimy takiej ‘firmy’, nie ma żadnych numerów telefonów a jeśli już są to najczęściej fikcyjne. Strony z płatnymi typami tak szybko znikają jak i powstają. Ideą płatnych typów jest jedynie otrzymanie od naiwnego klienta gratyfikacji, dzięki której właściciel płatnego serwisu otrzyma pieniądze a my otrzymamy zazwyczaj nic nie warte typy. Po co płacić komuś za typy, które w rzeczywistości sami możemy przewidzieć i to najczęściej z większym prawdopodobieństwem aniżeli osoby, które ‘robią to zawodowa i otrzymują za to pieniądze’. Jeżeli masz do wyboru płatne i darmowe typy wybór powinien być prosty. Każdy z graczy ma swój rozum i jeśli zna się na sporcie to wie, że poprawna analiza spotkania powinna doprowadzić go do poprawnego wytypowania meczu pierwszego, drugiego i setnego. Nie dajcie się naciągnąć!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Obstawianie zakładów bukmacherskich, gra w pokera oraz w gry kasynowe jest możliwa jedynie z lokalizacji, których regulacje prawne na to pozwalają. Pamiętaj o odpowiedzialnym hazardzie i zarządzaniu pieniędzmi.