Najlepsze promocje i bonusy bukmacherskie

Betclic bonus 100 PLNbiorę! bet365 bonus 200 PLNbiorę!
Cashack 123 PLNbiorę! Zakład bez ryzyka 111 PLNbiorę!
Bonus 350 PLNbiorę! Freebet 200 PLNbiorę!
Bonus 100 PLNbiorę! Freebet 25 EURbiorę!
Bonus 20 EURObiorę! Cashback 100 PLNbiorę!

Bezpieczeństwo w zakładach bukmacherskich

Stabilność finansowa bukmacherów

W społeczeństwie panuje przekonanie, że najbezpieczniej trzymać pieniądze w banku. Ja się generalnie z tym zgadzam o ile wybierzemy dobry bank. Bank naszego wyboru musi być szanowany, mieć wielu użytkowników i duży kapitał. Nasze pieniądze mogą być jednak równie bezpieczne na koncie u bukmachera internetowego. Nie jest to oczywiście zachęta, aby wszystkie swoje pieniądze przelać do bukmachera online a jedynie potwierdzenie wiarygodności bukmacherów internetowych i ewentualne uspokojenie przyszłych typerów.

Tak jak przy wyborze banku tak i przy wyborze bukmachera obowiązuje zasada: „im większy tym lepszy”. Jeśli wybierzemy dużego i dobrze znanego bukmachera jak np. (Expekt, Bet-at-home) kompletnie nic naszym pieniądzom nie grozi. Tacy bukmacherzy mają miliony graczy oraz obracają miliardowymi kwotami. Ich biznes jest bardzo mocno regulowany oraz często kontrolowany. Ponadto największe firmy bukmacherskie mają obowiązek utrzymywać wysoką stopę rezerw. Ryzyko utraty swoich pieniędzy poprzez utratę płynności finansowej lub bankructwo dobrego bukmachera jest więc właściwie zerowe.

W przypadku małych bukmacherów rzadko, ale jednak zdarzają się bankructwa. Jeśli jednak taka sytuacja się wydarzy bardziej prawdopodobne jest, że bankruta wraz z graczami i ich pieniędzmi na koncie wykupi większy bukmacher niż całkowita utrata pieniędzy. Dla całkowitego poczucia bezpieczeństwa powinniśmy wybrać jednak dużego i znanego bukmachera.

Rozeznanie wśród bukmacherów

Niestety zdarzają się przypadki nieuczciwych firm bukmacherskich, które nie wypłacają wygranych swoim graczom lub opóźniają te wypłaty. Przykładem takiego bukmachera jest Betsall, który wielokrotnie nie wypłacał graczom należnych ich pieniędzy. Takie sytuacje na szczęście nie zdarzają się w przypadku uznanych bukmacherów jeśli nie naruszymy regulaminu. Wybierając bukmachera w którym będziesz grał zakłady sportowe odwiedź nasz dział „Opisy bukmacherów”. W każdym z opisów znajdziesz informację o uczciwości danego bukmachera.

Zabezpieczenia stosowane przez bukmacherów

Strony bukmacherów są szyfrowane za pomocą najnowszych technologii podobnie jak strony bankowe. Wszystkie transakcje pieniężne są kodowane i dostępne tylko dla gracza i bukmachera. Podczas rejestracji jesteś proszony o wypełnienie pola z pytaniem osobistym na które tylko ty znasz odpowiedź oraz o wybranie trudnego hasła.

Jak dodatkowo zabezpieczyć swoje pieniądze u bukmachera?

Hasło, które wybierzesz powinno być unikalne tj. inne niż twoje pozostałe hasła. Pamiętaj, aby twoje hasło zawierało zarówno duże i małe litery jak i cyfry oraz znaki specjalne. Nie zawieraj w haśle daty urodzin czy numeru PESEL, bo takie hasło może być łatwe do złamania w przypadku przejęcia przez wirus lub oszusta twoich danych osobowych. Nie zapisuj wszystkich swoich haseł w jednym pliku na dysku twardym lub na skrzynce pocztowej – Szczególnie ważne jest, aby nie trzymać haseł na poczcie, ponieważ wysyłany do nas spam może zawierać podejrzane linki a nawet wirusy. Warto zaopatrzyć się również w dobrego antywirusa.

Podsumowanie

Nie powinieneś obawiać się o swoje pieniądze ulokowane na koncie w zakładach sportowych o ile wybrałeś renomowanego bukmachera i przestrzegasz podstawowych zasad bezpieczeństwa poruszania się po internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Obstawianie zakładów bukmacherskich, gra w pokera oraz w gry kasynowe jest możliwa jedynie z lokalizacji, których regulacje prawne na to pozwalają. Pamiętaj o odpowiedzialnym hazardzie i zarządzaniu pieniędzmi.