Najlepsze promocje i bonusy bukmacherskie

Betclic bonus 100 PLNbiorę! bet365 bonus 200 PLNbiorę!
Cashack 123 PLNbiorę! Zakład bez ryzyka 111 PLNbiorę!
Bonus 350 PLNbiorę! Freebet 200 PLNbiorę!
Bonus 100 PLNbiorę! Freebet 25 EURbiorę!
Bonus 20 EURObiorę! Cashback 100 PLNbiorę!

Betfair

Betfair to marka znana praktycznie każdej osobie, która ma styczność i i czynnie uczestniczy w zakładach bukmacherskich.

Betfair nie jest zwykłym bukmacherem. Ba, nie wiadomo nawet czy można go w ten sposób nazwać. Giełda zakładów sportowych Betfair, bo o tym mowa, to nadzwyczajna platforma zakładów sportowych, w których użytkownicy zakładają się między sobą.

Większość firm bukmacherskich działa w inny sposób. Zakładamy się z bukmacherem i jeżeli mamy rację i poprawnie wytypujemy zdarzenie sportowe to bukmacher wypłaca nam pieniędze. W przypadku Betfair jest nieco inaczej. Każdy z graczy na platformie zakładów sportowych może wystawić kurs na dane zdarzenie. Jeżeli druga osoba zainteresuje się tym kursem i go kupi – wtedy nasz zakład jest przyjęty. Jaką rolę pełni tutaj Betfair? Pobierają bardzo mały procent od wygranej.

Może wydawać się to dość dziwne, zważywszy na fakt, iż inni bukmacherzy nie pobierają opłat za grę ale ma to swoje podstawy. Betfair to platforma, na której znajdziemy najwyższe możliwe kursy w Internecie. Dzięki takim rozwiązaniu Betfair jest w chwili obecnej pionierem jeśli idzie o dostawę zakładów sportowych w Internecie. Coraz więcej osób zaczyna grać na tej platformie. Nie ma się co dziwić. Znakomita oferta kursowa, bonus powitalny, support w języku polskim – wszystkie te czynniki sprawiają, że grono zadowolonych klientów rośnie z dnia na dzień.

To, że Betfair nie jest zwykłym bukmacherem tylko giełdą nie oznacza wcale, że nie oferuje promocji dla nowych graczy. Polecam przejrzeć najlepsze promocje bukmacherskie na darmowej kasie.

Betfair, jako pierwsze platforma w Internecie zaproponowała także swoim graczom innowacyjne rozwiązanie jeśli idzie o obstawianie. Możemy tutaj bowiem typować standardowo na danego zawodnika/drużynę, że WYGRA – BACK, lub na to, że NIE WYGRA – LAY. Naszym zdaniem opcja LAY zyskała sobie dopiero niedawno sporą sławę. Jak najprościej wytłumaczyć opcję LAY? Stawiamy LAY na dokładny wynik 0-0 w meczu Barcy i Realu. Zakład ten oznacza, że wygrywamy wtedy, kiedy spotkanie w regulaminowym czasie nie zakończy się wynikiem bezbramkowym. Jeżeli jedna z drużyn zdobędzie choćby jednego gola – nasz zakład jest wygrany. Zakłady LAY to alternatywa, która jest wybierana przez coraz więcej graczy. Jeśli poznamy istotę gry tą metodą na pewno będziemy chętnie do niej wracać. Moim zdaniem zakłady typu BACK (standardowe) zaczynają powoli odchodzić do lamusa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Obstawianie zakładów bukmacherskich, gra w pokera oraz w gry kasynowe jest możliwa jedynie z lokalizacji, których regulacje prawne na to pozwalają. Pamiętaj o odpowiedzialnym hazardzie i zarządzaniu pieniędzmi.